D.HEALTH.IQ.CARE

Intelektinė
sveikatos
stebėsenos
sistema

Kas yra „dHealth“

„dHealth“ sistema nenutrūkstamai vykdo žmonių sveikatos biosignalų stebėseną. Pasitelkdama dėvimuosius įrenginius ir dirbtinio intelekto algoritmus analizuoja sveikatos duomenis ir pateikia rekomendacijas, apjungdama prognostines įžvalgas ir medicinos specialistų išvadas.
dhealth_web_image

dHealth – unikali sveikatos rizikos profilio vertinimo ekspertinė sistema

Šiuolaikinė medicina neturi galimybių prevenciškai reaguoti į iškylančias žmonių sveikatos problemas dar asimptomatinėje fazėje – diagnostika dažniausiai pradedama vykdyti jau pasireiškus sveikatos sutrikimų simptomams. Toks delsimas apsunkina gydymą, padidina išlaidas ir krūvį sveikatos apsaugos sistemoje.

image_03

Kam skirtas „dHealth“ ?

Produktas skirtas žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata ir asmeniniam sveikatos rizikų valdymui. Gydymo įstaigoms, siekiančioms inovatyviai teikti paslaugas savo klientams.

smart_watch_03

Technologijos

„dHealth“ informacinė sistema naudoja atidžiai atrinktų gamintojų siūlomus dėvimuosius įrenginius, o iš jų gautų duomenų parengia detalią sveikatos būklės analizę.

image_01

Įžvalgos

Žmogaus sveikatos ir geros savijautos ateitis priklauso nuo to, kaip lengvai sugebėsime rinkti ir efektyviai apdoroti sveikatos rodiklių duomenis. Tai svarbu tiek sveikatos priežiūros specialistams, tiek vartotojams.

Pasinaudokite unikalia galimybe ir išmeginkite dHealth jau dabar!

Projekto Partneriai

dhealth_kvantas

Projekto vystytojas

dheath_signata

Projekto partneris

lvpa_lt